Accounts
Products
Unique Solutions
Blog and News

Нові можливості для ведення бізнесу в Литві для українців

Interesting news
Нові можливості для ведення бізнесу в Литві для українців

Подбай про свій EU рахунок заздалегідь

Відкрити банківський рахунок в Європі з Європейським IBAN для українців та ще й за спеціальними умовами – неймовірно просто:

  • Ви можете відкрити свій рахунок онлайн та керувати транзакціями зі смартфону, перебуваючи в Україні чи іншій державі світу.
  • Для відкриття Європейського рахунку Вам не потрібно витрачатися на поїздку до іншої країни.
  • Жодних черг у відділенні банку та кіп паперових документів.

Satchel.eu – це литовська ліцензована установа електронних грошей з 5 річним досвідом. Для підтримки українців в Satchel розробили спеціальні тарифні плани для корпоративних банківських рахунків, рахунків для фрілансерів, а також для приватних осіб.

Ми не стягуємо жодних комісій за подачу заявки, на відміну від традиційних банків. Подача онлайн заявки на відкриття рахунку – безкоштовна. В Satchel дійсно прозорі тарифи, які ви можете переглянути тут. Жодних «*» з дрібним текстом. Всі тарифи для українців є питомо нижчими, ніж для громадян ЄС.

Відкривши рахунок онлайн в Satchel, Ви зможете віддалено керувати бізнесом. З Європейським IBAN, Ви зможете:

  • здійснювати SEPA і SWIFT транзакції у 36 валютах по всьому світу;
  • впроваджувати зарплатні програми з випуском пластикових та віртуальних карток Mastercard;
  • проводити обмін валют без прихованих комісій та багато іншого.

Важливо знати, що рахунок, відкритий в EMI (Electronic Money Institution) є дуже надійним та має певні переваги над класичним банківським. Щойно Ви кладете гроші на депозитний рахунок, традиційний банк одразу перетворює їх у «кредитний матеріал». В разі якщо банк припинить свою діяльність, Вам буде відшкодовано не більше 100 000 Євро. В той же час, всі кошти клієнтів EMI зберігаються на спеціальному сегрегованому рахунку Національного банку Литви. EMI не може користуватися коштами клієнтів! У випадку форс мажору повертаються всі 100% Ваших грошей.

В разі виникнення запитань, ми будемо раді Вас проконсультувати. Пишіть нам на [email protected], дзвоніть +370 5214 1818, або одразу переходьте до онлайн заявки:

Офіційні джерела та посилання на повну інформацію для українського бізнесу

Для Вашої зручності ми зібрали посилання на прямі офіційні джерела.

Як зареєструватись як підприємець чи самозайнята особа?

Громадяни України мають можливість почати роботу або самозайнятість у Литві. Для цього Вам треба перебувати на обліку в Департаменті міграції. Державна податкова інспекція (Valstybinė mokesčių inspekcija – VMI) видає свідоцтво підприємця та реєструє свідоцтво про індивідуальну діяльність всім громадянам України. Послуги VMI доступні в відділеннях обслуговування громадян або онлайн. Для особистого відвідування необхідна попередня реєстрація через систему реєстрації VMI. Також можна зарезервувати час за телефоном +370 5 2191 777.

Хто може отримати пільговий кредит на бізнес в Литві?

Кредити по програмі «Startuok» можуть отримати малі та середні підприємства (МСП), котрі:

  • засновані не раніше 24 лютого 2022 року в Литві, акціонери чи власники яких є громадянами України та мають посвідку на проживання в Литві;

або

  • українська юридична особа, що працює не довше п’яти років при наявності обґрунтованого бізнес-плану;

Малі та дуже малі підприємства, котрі працюють до 1 року та шукають фінансування до 25 000 євро, можуть подати заявку на пільговий кредит, наданий у рамках заходу «Фонд сприяння підприємництву 2014-2020, що фінансується з Європейського фонду Соціальний фонд».

Позики “Startuok” надаються державною фінансовою установою «Invega» та фінансуються коштами Європейського фонду регіонального розвитку.

Термін подачі заявки: не пізніше 23:59 19.05.2023. Підписання кредитного договору: не пізніше 30.06.2023.

Які умови позик від “Startuok” для українців?

За посиланням ви можете ознайомитися з усіма деталями, а також завантажити калькулятор. Передбачається подача документів литовською мовою. Для подачі заявки потрібно мати доступ через smart ID або електронний литовський підпис. Альтернативно, документи можуть подаватися через довірену особу.

Як знайти найактуальнішу інформацію для українських біженців в Литві?

Вся корисна інформація для українських громадян в Литві з першоджерел зібрана на сайті suukraina.lt.

Слава Україні!

Гарантія безпеки коштів із Satchel.eu

Satchel.eu працює під управлінням компанії Satchelpay UAB (реєстр. № 304628112), ліцензію для якої було видано Департаментом служби нагляду Центрального Банку Литви, а також було отримано ліцензію як установи електронних грошей за № 28 з кодом учасника платіжної системи № 30600, яка веде бізнес відповідно до законодавства Литовської Республіки.

Satchel.eu гарантує захист ваших коштів. Компанія розміщує фінансові надходження клієнтів на спеціальному сегрегованому рахунку Національного банку Литви. Відповідно до статті 7 (1) Директиви 2009/110/ЄС, передбачається, що навіть у разі банкрутства кошти клієнтів зберігатимуться в Національному Банку Литви й при необхідності повертатимуться власникам рахунків.

Previous article
How to Make a Business Plan in 4 Steps
Next article
Telegraphic Money Transfer: How Does It Work and How to Make a TT payment